خوش آمدید        28426193 (021)                            

با این دمنوش قوای جنسی و حافظه خود را یکجا افزایش دهید

دسته بندی نشده شنبه، ۱ تیر ۱۳۹۸

استرس، امواج مضر، آلودگی و خیلی عوامل درونی و بیرونی باعث شده خیلی از افراد با ضعف قوای جنسی مواجه باشند، از طرفی افراد زیادی هم هستند که از ضعف حافظه و عدم تمرکز می نالند.
درمان شیمیائی که خیلی از مردم به سمت آن می روند روشی برای درمان است ولی شاید کوتاه مدت بوده و اگر هم بلند مدت باشد می تواند عوارض جانبی ایجاد کند، ولی درمان سنتی و گیاهی روش خیلی خوب و لذت بخشی است که هر کسی با عادت کردن به درمان های گیاهی ضمن برطرف نمودن عارضه موجودف لذت هم می برد.
گلپر گیاهی است بومی ایران و در ناحیه‌های نمناک کوهستانی ایران و مناطق پیرامونی می‌روید. همهٔ گونه‌های گلپر معطر هستند و برخی گونه‌ها در آشپزی ایرانی به عنوان ادویه کاربرد دارد. در مازندران این گیاه کولک نامیده می‌شود و در غذای معروف باکله پته (باقلا پخته) به عنوان ادویه استفاده می‌شود. گونه‌های دیگری از گلپر (مثل گونه کاندیکانز) در صنعت داروسازی کاربرد دارد.

دمنوش گلپر، بله با دمنوش گلپر نه تنها قوای جنسی خود را افزایش خواهید داد بلکه به تقویت حافظه خود هم کمک خواهید نمود.

چند خاصیت دیگر هم دمنوش گلپر برای شما دارد مانند: 
1) ضد صرع
2) کمک به درمان اسهال
3) کمک کننده به حضم غذا
4) اشتها آور
5) ضد جوش و دمل مواد لازم:
1) یک قاشق غذاخوری گلپر (پودر نشده بهتر است)
2) یک لیوان آب جوش
3) مقداری نبات

طرز تهیه:
گلپر را داخل صافی چای و دمنوش بریزید (صافی دائمی یا صافی یکبارمصرف مانند صافی پاکیزه) و بگذارید داخل آبجوش و درب آنرا ببندید (بین 10 الی 12 دقیقه صبر کنید) سپس نبات را قبل از نوشیدن داخل دمنوش بگذارید تا آب شود.

با هفته ای دو الی سه بار نوشیدن این دمنوش خوش مزه می توانید به روشی کاملا گیاهی هم می توانید به درمان ضعفی جنسی خود کمک کنید و هم در تقویت حافظه کمک شایانی خواهد نمود.

منبع: www.atpakizeh.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر